Yeni Ümit İş Makineleri Kursu
Bolu Özel Güvenlik

BOLU ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ VEREN KURULUŞLAR

Bolu ilindeki Özel Güvenlik Eğitimi veren eğitim kurumlarının isimleri, adresleri ve telefon numaraları aşağıdadır.

Bolu İlinin Plaka Kodu 14
Telefon Kodu 374

Unvan Adres Şehir Telefon
ELVE ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMUBahçelievler Mah. Atatürk Bulvarı Aksoy Apt.No:15/3 Bolu 0.374.2131535
ÖZEL ÖZKÖROĞLU GÜVENLİK EĞİTİMİ VE HİZ. SAN. TİC. LTD.ŞTİ.Aktaş Mah. Taşhancılar Cad. No:10 BOLU 0 374 217 33 00-01

Bolu ili, Türkiye’nin bir araya getirilmiş yer alan bir ildir ve muazzam doğal güzelliklere ev sahipliği yapabilmektedir. Bolu’nun 13 km uzaklıktaki ormanları arasında bulunan suni bir set gölü olan bu şirin yer, özellikle doğa tutkunlarının ilgisini çekmektedir.

Göl, şehrin merkezinin kalkan Bolu Belediyesi Halk Otobüsleri, Seben ve Kıbrıscık ilçe minibüsleri ile rahatlıkla ulaşılabilen bir yerde bulunmaktadır. Yüksekliği 1206 m olan göl, 4,5 hektarlık bir alan kaplı olup, bölgede 1.300 metreye ulaşmaktadır.

Gölün çevresi sarıçam ve göknar ağaçlarıyla birlikte, her mevsimde muhteşem bir görüntüye sahiptir. Doğanın olağanüstü güzelliğini yansıtan bu gölde, Devlet Konukevi olarak kullanılan şirin bir ev bulunmaktadır. Ayrıca göl çevresinde kır gazinosu adıyla bilinen bir restoran ve kafeterya da yöneticiye hizmet vermektedir.

Göl ve yetişkinler, Tabiat Parkı olarak Milli Parklarca koruma altına alınmıştır. Araç girişine izin verilmeyen gölde, sakin ve huzurlu bir atmosfer sunuyor. Gölde belirli zamanlarda sportif olta balıkçılığı yapma imkanı da bulunmaktadır. Her mevsim günübirlik geziler, dinlenme ve piknik yapma amacıyla birçok ziyaretçi çekmektedir.

Tabiat Parkı İçindeki bungalov tipi tesis, konaklama için uygun bir seçenek sunmaktadır. Ayrıca Karacasu beldesinde bulunan konaklama tesisleri de gölün yakınlığı nedeniyle tercih edilebilir. Bolu’nun doğal güzellikleri, yönetilen muhteşem bir deneyim sunuyor.

Leave a Reply